Срочно 7класс|Завдання 3. Складіть рівняння реакцій отримання оксидів • K + O2 = • Al + O2 = V •

Cl + O2 = • H2 + O2 = IV •S+ O2 = III ● • Cr+ O2 =

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздова Аня.

Відповідь:

4K+O2=2K2O

4AI+3O2=2AI2O3

4CI2+5O2=2CI2O5

S+O2=SO2

4Cr+3O2=2Cr203

Пояснення: