До розчину солі масою 200 г з масовою часткою речовини 4% додали ще 5 г цієї солі. Обчислити масову

частку розчиненої речовини в новому розчині. Будь ласка допоможіть, бажано не рівнянням, а прикладами.

Ответы на вопрос

Отвечает Кутузов Андрей.

Ответ:

Отже, у нас є розчин солі масою 200 г з масовою часткою речовини 4%. Це означає, що у розчині було 200 * 0.04 = 8 грамів солі. Потім ми додали ще 5 грамів солі, тому тепер у розчині є 8 + 5 = 13 грамів солі. Загальна маса розчину становить 200 + 5 = 205 грамів. Отже, масова частка розчиненої речовини в новому розчині становить (13/205) * 100% ≈ 6.34%

Объяснение: