Обчисліть масу розчину калій гідроксиду з масовою часткою лугу 25% яку необхідно взяти для

нейтралізації 230 грам етанової кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Югов Никита.

Ответ:

Объяснение:

Складемо РХР:

 х г             230 г

KOH     +     CН3COOH  =  CН3COOK + Н2Щ

n = 1 моль    n = 1 моль

M = 56г/моль M = 60г/моль

m = 56 г          m = 60 г

m(КОН) = 230 * 56 : 60 = 214,66 г

m(р-нуКОН) = m(KOH) /w(KOH) = 214,66 : 25% * 100% = 53,665 г