Перетворити на хімічні рівняння такі схеми реакцій a)Na+H2O→NaOH+H2 б)H2S+O2=SO2+H2O(не тільки

коефецієнти!!!!!!!)

Ответы на вопрос

Отвечает Якимова Марина.

Відповідь:

а)2Na + 2H2O = 2NaOH + H2

Na(0) -1e = Na(+)   2  

2H(+) +2e = H2(0)  1

б)2H2S + 3O2 = 2SO2 + 2H2O

S(-2) -6e = S(+4) -----> 2

O2(0) +4e = 2O(-2) -----> 3

S(-2) - восстановитель

O2(0) - окислитель

Пояснення:

................................