Яку масу солі та води необхідно взяти для приготування 200г розчину масовою часткою зчиненої

речовини 7%

Ответы на вопрос

Отвечает Людвикевич Арина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну)  = 200 г

w(солі) = 7% або 0,07

Найти: m(солі) - ? m(Н2О) - ?

Знайдемо масу солі у розчині:

m(солі) =  m(р-ну) * w(солі) = 200 * 0,07 = 14 г

Обчислимо масу води:

m(Н2О) = m(р-ну) - m(солі) = 200 - 14 = 186 г