Скільки літрів кисню потрібно для спалювання за н.у. 4,48 л. CH4?


Ответы на вопрос

Отвечает Panchuk Oksana.

Объяснение:

Решение:

CH4 + 2O2 -----> CO2 + 2H2O

n(CH4)=4,48/22,4=0,2 моль

n(O2)=0,2*2=0,4 моль

V(O2)=0,4*22,4= 8,96 л