Складіть рівняння реакцій за наведеною схемою: H2S → SO2 → SO3 → H2SO4 Обчисліть та вкажіть суму

всіх коефіцієнтів.

Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Максим.

2 H2S + 3 O2 → 2 SO2 + 2 H2O (сума коеф. = 9)

2 SO2 + O2 → 2 SO3 (сума коеф. = 5)

SO3 + H2O → H2SO4 (сума коеф. = 3)

Сума УСІХ коеф. = 2 + 3 + 2 + 2 + 2 + 1 + 2 + 1 + 1 + 1 = 17