Схеми реакцій перетворити на хімічні рівняння( розставити коефіцієнти) : 1) K2O+ HNO3= KNO3 + H2O

2) Al(OH)3---> Al2O3 + H2O 3) CuCl2 + NaOH= Cu(OH)2 + NaCl 4) Ba + O2=BaO 5) Na+ S= Na2S 6) SO2+ O2 =SO3 7) KOH +CO2=K2CO3 +H2O 8) CaCO3 +HCl= CaCl2 +H2CO3 9) NaOH+ P2O5= Na3PO4 +H2O 10) Al + Br2= AlBr3 11) Cr(OH)3 +HNO3= Cr(NO3)3 + H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Кибардин Дима.

1) K20 + 2HNO3 = 2KNO3 + H2O

2) 2Al(OH)3 = Al2O3 + 3H2O

3) CuCl2 + 2NaOH = Cu(OH)2 + 2NaCl

4) 2Ba + O2 = 2BaO

5) 2Na + S = Na2S

6) 2SO2 + O2 = 2SO3

7) 2KOH + CO2 = K2CO3 + H2O

8) CaCO3 + 2HCl = CaCl2 + H2CO3

9) 6NaOH + P2O5 = 2Na3PO4 + 3H2O

10) 2Al + 3Br2 = 2AlBr3

11) Cr(OH)3 + 3HNO3 = Cr(NO3)3 + 3H2O