Записати рівняння реакцій отримання усіх можливих солей при взаемодії: 1)Хромової кислоти й

гідроксиду нікелю(3)2)Кремнієвої кислоти і гідроксиду кальцію

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Даниил.
1) 2Ni(OH)_3 + 3H_2CrO_4 = Ni_2(CrO_4)_3 + 6H_2O \\ Ni(OH)_3 + 3H_2CrO_4 = Ni(HCrO_4)_3 + 3H_2O \\ 2Ni(OH)_3 + H_2CrO_4 = (Ni(OH)_2)_2CrO_4 + 2H_2O  \\ Ni(OH)_3 + H_2CrO_4 = Ni(OH)CrO_4 + 2H_2O 2) Ca(OH)_2 + H_2SiO_3 = CaSiO_3 + 2H_2O \\ Ca(OH)_2 + 2H_2SiO_3 = Ca(HSiO_3)_2 + 2H_2O \\ 2Ca(OH)_2 + H_2SiO_3 = (CaOH)_2SiO_3 + 2H_2O