ОБЧИСЛІТЬ МАСУ ортофосфатної кислоти що утворюється при взаємодії фосфор(5) оксиду масою 27г з

водою.

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Екатерина.
P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

27/142 = x/196;

x = (27*196)/142 = 37.27 гр