обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині , виготовленому в результаті розчинення

кухонної солі масою 10 г у воді магою 390 г .

Ответы на вопрос

Отвечает Cotaru Ion.
M(в-ва) = 10 (г)
m(р-ра) = 10+390 = 400 (г)

W=m(в-ва) / m(р-ра) *100% = 10/400*100 % = 2.5 %