1.Магній гідроксид+ нітратна кислота 2.алюміній оксид+ хлоридна кислота 3. Калій

оксид+ортофосфатна кислота 4.барій гідроксид+ карбонатна кислота 5.Натрій гідроксид+фосфор(5) оксид

Ответы на вопрос

Отвечает Подрезенко Яна.
1) Mg(OH)2 + 2HNO3 = Mg(NO3)2 + 2H2O

2) Al2O3 + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2O

3) 3K2O + 2H3PO4 = 2K3PO4 + 3H2O

4) Ba(OH)2 + H2CO3 = BaCO3 + 2H2O

5) 6NaOH + P2O5 = 2Na3PO4 + 3H2O