Обчисліть масу натрій оксиду кількістю речовини 1,5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Кушаль Ростислав.

Знаходимо масу через формулу

m=M*n

M(Na2O)=23*2+16=62

m=62*1,5=31

Ось і вся задача