Укажіть кількість речовини газу, який виділиться при взаємодії натрій карбонату, кількістю 0,4 моль

з сульфатною кислотою

Ответы на вопрос

Отвечает Шуравин Семён.
Na2CO3 + H2SO4= Na2SO4 + H2O + CO2
по стехиометрии n(CO2)=n(H2SO4)=0.4 моль
V(CO2)=0.4*22.4=8.96л