9. Запишить молекулярне, повне йонне та скорочене йонне рівняння між сульфатною кислотою та

натрій гідроксидом в розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Аблеева Ксения.

Ответ:

Объяснение:

H2SO4 + 2NaOH = Cu(OH)2 + Na2SO4

2H(+) + SO4(2-) + 2Na(+) + 2OH(-) = Cu(OH)2 + 2Na(+) + SO4(2-)

Cu(2+) + 2OH(-) = Cu(OH)2