Обчисліть відносні молекулярні маси речовин,формли яких :H2SO4


Ответы на вопрос

Отвечает Брыкова Валерия.
Дано:
H2SO4
Ar(H) = 1 
Ar(S) = 32
Ar(O) = 16 
Розв’язання: 
Mr(H2SO4) = 2Ar(H) + Ar(S) + 4Ar(O) = 
2 • 1 + 32 + 4 • 16 = 2 + 32 + 64 = 98.
Mr(H2SO4) – ?