Складіть рівняння реакції взаємодію кисню з 1)Водень 2)Сірка 3)Фосфор 4)Калій


Ответы на вопрос

Отвечает Янова Даша.

Ответ:

Складіть рівняння реакції взаємодію кисню з

1)Водень O₂+2H₂=2H₂O

2)Сірка O₂+S=SO₂

3)Фосфор 5O₂+4P=2P₂O₅

4)Калій O₂+=KO₂(с примесью K₂O₂ )

Отвечает Головачёв Даня.

Ответ:

Объяснение:

1)  2H₂ + O₂ = 2H₂O

2) S + O₂ = SO₂

3) 4P + 5O₂ = 2P₂O₅ (при збитку кисню)

4Р + 3О₂ = 2Р₂О₃ (при недостачі кисню)

4) 4K + O₂ = 2K₂O (при недостачі кисню)

2K + O₂ = K₂O₂ (при збитку кисню)