Визначте об'єм вуглекислого газу який утворюється під час прожарювання вапняку масою 625 г що

містить 20% домішок

Ответы на вопрос

Отвечает Гурський Богдан.
1. W(CaCO₃)=100-20=80%
CaCO₃=CaO+CO₂
m(CaCO₃)=625*0.8=500 г
по уравнению пропорция 
m(CaCO₃)/M(CaCO₃)=V(CO₂)/Vm
отсюда V(CO₂)=Vm*m(CaCO₃)/M(CaCO₃)
V(CO₂)=22,4*500/100=112 л