Запропонуйте 3 способи добування Цинк Сульфату.Напишіть відповіді рівняння реакцій


Ответы на вопрос

Отвечает Маркевич Полина.
Zn + H2SO4(p) = ZnSO4 + H2

ZnO + H2SO4 = ZnSO4 + H2O

Zn(OH)2 + H2SO4 = ZnSO4 + 2H2O