Скільки треба взяти солі для приготування 400гр 15% розчину скільки цукру і води треба для

приготування 160 грн 8% розчину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Елисеева Анастасия.

Объяснение:

400×0.15=60 соли

160×0.08=12.8

160×0.92=147.2 н2о