Скласти рівняння реакцій за схемою : Етанол ⇒ (Невідома сполука, назвіть її) ⇒ етанова кислота ⇒

(Ще одна невідома сполука, назвіть і її) ⇒ метанол ;

Ответы на вопрос

Отвечает Теплова Алена.

1)C2H5OH+CuO=C2H4O(aльдегід)+Cu+H2O

2)C2H4O(aльдегід)+Cu(OH)2=CH3COOH+CuOH+H2O

3)CH3COOH+СH3OH=CH3-C00-CH3(естер)+H2O

4)CH3-C00-CH3=CH3COOH+СH3OH