Знайдіть масу гашеного вапна, яке утворюється при взаємодії кальцій оксиду мосою 28 г з водою


Ответы на вопрос

Отвечает Пилова Марина.

CaO+H2O->Ca(OH)2. n(CaO)=m/M=28/56=0,5моль, n(Ca(OH)2)=n(CaO)=0,5моль, m(Ca(OH)2)=n*M=0,5*74=37г. Ответ: m(Ca(OH)2)=37г.