Написать рівняння реакції що можуть віжбутись між такими речовинами : H2O, K, O2, BAO, P2O5, AgCI,

SiO2, Li2O, HCl поможіть будьласка

Ответы на вопрос

Отвечает Богуш Ефим.

Ответ:

Объяснение:

2K + 2H2O = 2KOH + H2

BaO + H2O = Ba(OH)2

P2O5 +3 H2O = 2H3PO4

Li2O + H2O = 2LiOH

4K + O2 = 2K2O

2K + 2HCl = 2KCl + H2

3BaO + P2O5 = Ba3(Po4)2

BaO + SiO2 = BaSiO3

BaO +2 HCl = BaCl2 + H2O

P2O5 + 3Li2O =2 Li3PO4

Li2O + SiO2 = Li2SiO3

Li2O + 2HCl = 2LiCl + H2O