Закінчіть рівняння реакцій: А) натрій оксид + сульфур(IV) оксид; Б) ферум(II) гідроксид +

сульфатна кислота; В) натрій сульфат + барій нітрат; Г) калій карбонат + нітратна кислота.

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Анита.
А)Na2O+SO2=Na2SO3
Б) Fe(OH)2+H2SO4=FeSO4+2H2O
В)Na2SO4+Ba(NO3)2=BaSO4+2NaNO3
Г)K2CO3+2HNO3=2KNO3+CO2+H2O