Допоможіть. Знайти густину СО2 за воднем. Відносна густина газу за повітрям=1,586


Ответы на вопрос

Отвечает Сакулина Вера.

Відносна щільність за воднем обчислюється за формулою: M / 2

Відносна щільність по повітрю обчислюється за формулою: M / 29


Звідси =>

M = 1,586 * 29 = 45.994 (якщо округлити то 46)

Значить за воднем: 46/2 = 23

або якщо зовсім прідратся до коми: 45,994 / 2 = 22.997