Визначте масові частки елементів у сполуці BaCO3


Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Аня.

М(молярна маса)(ВаСО3)=137+12+16*3=197г/моль

W(Ba)=137/197*100%=69%

W(С)=12/197*100%=6%

W(О3)=48/197*100%=24%