Визнач маси натрій гідроксиду NaOH і води, які потрібні для приготування 100г розчину з масовою

часткою лугу 10%​

Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Никита.

Маса лугу = 100 * 0.1 = 10 г

Маса води = 100 г - 10 г = 90 г