Обчисліть об'єм газу та масу солі, що утворяться в результаті взаємодії амоній хлориду масою 5,35г

з барій гідроксидом

Ответы на вопрос

Отвечает Савельев Сергей.
Ba(OH)2+2NH4Cl=BaCl2+2NH3+2H2O
V(NH3)= (5.35*44.8) /107=2.24(л)
m(BaCl2)=(5.35*208)/107=10.4 (г)