Яку масу хлоробензену потрібно взяти для добування 200кг фенолу, якщо цого відносний вихід

становитть 80%

Ответы на вопрос

Отвечает Мехтохутдинова Кристина.
C6H5CL + KOH = C6H5OH + KCL
112,5                      94
200 ----- 80%
Х  ----  100%    Х =250г(C6H5OH)
У/112,5= 250/94   У = 299,2г(C6H5CL)