ХИМИЯ, 10КЛ Купрум (II) оксид массой 800 кг полностью восстановили карбон (IІ) оксидом. Какая масса

меди восстановилась? Какой объем углерода (IV) оксида выделится в атмосферу (н.у.), если не принимать никаких мер по охране окружающей среды?\\\\\Купрум (II) оксид масою 800 кг повністю вiдновили карбон (IІ) оксидом. Яка маса мiдi вiдновилася? Який об'єм карбон (IV) оксиду виділиться в атмосферу (н. у), якщо не вживати жодних заходів щодо охорони довкілля?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Илья.
800 кг            у кг    х м³
СuO + CO = Cu + CO2
80 кг            64 кг    22,4 м³
у=m(Cu)=640 кг
х=V(CO2)= 224 м³

Відповідь: 640 кг міді відновилася та 224 м³ карбон(IV) оксиду виділилося в атмосферу.