СРОЧНО!!! ДАМ 20 БАЛІВ! розмістити сполуки за збільшенням їх відносних молярних мас:феноланілін

етанолбензен​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорова Оля.

Ответ:

1) Етанол

2) Бензен

3) Анілін

4) Фенол

Объяснение:

M = Mr

Фенол: M (C6H5OH)=12•6+1•5+16•1=93

Анілін: M (C6H5NH2)=72+5+14+1•2=92

Етанол: M (C2H5OH)=24+5+16+1=46

Бензен: M (C6H6)=12•6+6=78