Обчисліть та позначте масову частку натрій нітрату(NaNO3) в розчині, якщо до його розчину масою

140 гз масовою часткою солі 15% долили воду масою35 г.:​

Ответы на вопрос

Отвечает Зубко Никита.

Ответ:

12% NaNO3

Объяснение:

140 грамм р-р = 100%

х грамм (NaNO3) = 15%

Находим х через пропорцию:

х = 15 × 140 / 100

х = 21 грамм (NaNO3)

140 грамм р-р + 35 грамм вода = 175 грамм р-р

175 грамм р-р = 100%

21 грамм (NaNO3) = х%

Находим х через пропорцию:

х = 21 × 100 / 175

х = 12%