До 400 г розчину сульфату калію з масовою часткою солі 20 % додали 200 г води. Визначте масову

частку солі в розчині після доливання води.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова-Котова Александра.

Ответ:

13%

Объяснение:

m(K2SO4) = 400г*0.2=80г

m(раствора)=400г+200г=600г

W2(K2SO4)= 80г/600г=0,13=13%