визначте масу води до якої необхідно долити 300 г розчину сульфатної кислоти з масовою часткою

кислоти 60 % щоб одержати розчин з масовою часткою кислоти 20 %​

Ответы на вопрос

Отвечает Махова Катя.

m(р-ну) = 300 g

W(H2SO4) = 60%

W1(H2SO4) = 20%

m(H2O) - ?

m(H2SO4) = 0.6 * 300 = 180 g

m(р-ну1) = 180 / 0.2 = 900 g

m(H2O) = 900 - 180 - 120 = 720 - 120 = 600 g