На основі скороченого йонного рівняння напишіть молекулярне та повне йонне рівняння реакцій: 2Ag

+ + CO 3 2- →Ag 2 CO 3

Ответы на вопрос

Отвечает Шамаева Ксения.

Объяснение:

2AgNO3+Na2CO3=Ag2CO3+2NaNO3

2Ag(+)+2NO3(-)+2Na(+)+CO3(2-)=Ag2CO3+2Na(+)+2NO3(-)

2Ag(+)+CO3(2-)=Ag2CO3