Обчисліть і позначте об'єм (н.у.) і кількість речовини водню, що виділиться внаслідок взаємодії

етанолу масою 18.4 г з металічним натрієм

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Георгий.

Ответ:

Объяснение:

    18,4 г                                                             Х моль,  Х л

 2C2H5OH   +   2Na    =    2C2H5ONa     +     H2

n=2 моль                                                         n=1 моль

М=46 г/моль

m=92 г

18,4 г  С2Н5ОН   -   Х моль  Н2

92 г    С2Н5ОН    -   1 моль  Н2

n(H2) = 18,4 *1 / 92 = 0,2 моль

V(H2) = n * Vm = 0,2 * 22,4 = 4,48 л