Обери хімічну кількість ферум(ІІ) карбонату Fe CO3, маса якого дорівнює 754 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Саковский Роман.

Ответ:

6,5 моль

Объяснение:

Дано:

m(FeCO3)=754 г

n(FeCO3)-?

Розв*язок:

m=n×M ⇒n=m/M

M(FeCO3)=56+12+3×16=116 г/моль

n(FeCO3)=754г / 116г/моль=6,5 моль

Відповідь: n(FeCO3)=6,5 моль