Яка масса калій оксиду про взаємодіє із алюміній гідроксидом масою 5,8г яка кількість речовини і

маса солі утвориться у результаті реакції срочно!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Лёша.

Ответ:

K2O+2Al(OH)3=2KAlO2+3H2O

n(Al(OH)3)=n(KAlO2)=5,8/78=0,074 моль

m(KAlO2)=n*M=0,074*98= 7,252≈7,3г

Объяснение: