визначте масу цукру та води, які необхідно використати для приготування розчину масою 250 г з

масовою часткою 35 %​

Ответы на вопрос

Отвечает Абжалимова Вика.

Объяснение:

дано:

m(розч)-250 г

w(р.р)-35%=0,35

Знайти:

m(р.р)-?

m(ро-ка)-?

розв'язок:

m(р.р)=w(р.р) × m(розч)=0,35 × 250= 87,5

m(ро-ка)=250 - 87,5=162,5

Відповідь:m(р.р)=87,5 ; m(ро-ка)=162,5

Отвечает Стадникова Дарья.

Ответ:

Цукру=87,5грама Води=162,5грама