Визнач масу розчину з масовою часткою 15,7 %, який можна приготувати з глюкози масою 26 г:


Ответы на вопрос

Отвечает Даутов Ислам.

Ответ:

Объяснение:

Дано

W(в-ва) = 15,7%

m(в-ва) = 26 г

Найти

m(р-ра) = m(в-ва) * 100% / W(в-ва) = 26 *100% / 15,7% =166 г