Обчислити відносну молекулярну масу речовини Ca3(PO4)2 та масові частки елементів в ній. МЕГА

СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Тамашевич Дана.

Ответ:

Мr( Ca3(PO4)2 ) = 40*3+( 31+16*4)*2=310

Дальше считаем по формуле Аr * n/Mr

W ( Ca ) = 40*3/310 = 0,39 * 100 % = 39%

W ( P ) = 31*2/310 = 0,2*100% = 20%

W ( O ) = 16*8/310 = 0,41*100% = 41%