Обчисли масу соди масу води, які потрібно використати для приготування 110 г, розчину з масовою

часткою 8 %.​

Ответы на вопрос

Отвечает Омельченко Снежана.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну)=110 г

ω(соди)=8%

-------------------------------

m(соди)-?

m(води)-?

Розв*язок:

Обчислюємо  масу соди в розчині:

m(соди)  = ( ω(соди)  ×m(р-ну) )/100% = (8%×110г) /100%=8,8 г

Обчислюємо масу води:

m (води) =m (р-ну) - m(соди) = 110г - 8,8г=101,2 г

Відповідь: для приготування розчину масою 110 г необхідно 8,8 г соди та 101,2 г води.