Написати продукти реакції, урівняти рівняння : K2O+H2O= , SO3+H2O=, N2O5+H2O=. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Скляревский Миша.

Ответ:

K2O + H2O = 2KOH

SO3 + H2O = H2SO4

N2O5 + H2O = 2HNO3