Яку масу води і кислоти слід взяти щоб приготувати 35%вий розчин кислоти масою 140%


Ответы на вопрос

Отвечает Скрыпник Виктория.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m (р-ну)=140 г

ω (к-ти)=35%=0,35

===================

m (к-ти) -?  m(води)-?

Розв*язок:

Обчислюємо масу кислоти в розчині:

 m(к-ти)= ω(к-ти) ×m (р-ну) =0,35×140г=49 г

Обчислюємо масу води:

m(води) = m (р-ну) -  m(к-ти)= 140г - 49г =91 г

Відповідь: для приготування розчину масою 140 г необхідно 49 г кислоти та 91 г води.