Обчисліть масу калій оксиду що прореагував з 49 г. сульфатної кислоти​


Ответы на вопрос

Отвечает Ковацька Анастасія.

Ответ:

47 г

Решение:

Дано:

m (H2SO4) = 49 г

_______________

m (K2O) - ?

_______________

Розв'язання

1) Складаємо рівняння хімічної реакції:

K2O (х г) + H2SO4 (94 г) = K2SO4 + H2O

1 моль 1 моль

94 г/моль 98 г/моль

94 г 98 г

2) Знаходимо масу K2O:

m (K2O) =

 \frac{49 \times 94}{98}  = 47

Відповідь: 47 г