Обчисліть масу розчину з масовою часткою розчиненої речовини 15%, в якому міститься 30г оцтової

кислоти.​

Ответы на вопрос

Отвечает Завьялова Даша.

Ответ:

30 г ---------------15%

m р-ра ----------100%

m р-ра = 30 * 100 / 15 = 200 г