Яка маса магнію вступає реакцію з 8,96 л кисню ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сербін Ваня.

Відповідь:

m(Mg) = 19,2г

Пояснення:

2Mg + O2 = 2MgO

n(O2) = 8,96/22,4 = 0,4 моль

З 1 молекулою O2 реагує 2 молекули Mg, тому

n(Mg) = 0,4 × 2 = 0,8 моль

m(Mg) = 0,8 × 24 = 19,2г