3. До розчину масою 120 г з масовою часткою солі 10 % додали сіль масою 8 г і воду масою 272 г.

Масова частка (%) солі у новому розчиніА4,3Б 5В 7Г 2​

Ответы на вопрос

Отвечает Харченко Лиза.

Ответ:

Б 5%

Объяснение:

1) 120*0,1= 12 г маса солі в першому розчині

2) 120+8+272= 400 гр маса нового розчину

3) 12+8=20г маса солі в новому розчині

4) 20/400*100= 5%масова частка солі в новому розчині