У розчин масою 200 гз масовою часткою цукру 10% долили воду об'ємом 200 мл. Обчисліть масову

частку цукру в новому розчині:A. 6%; Б. 5%; B.8%: Г. 7%. ПОМОГИТЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ятайкин Константин.

Ответ:

5%.

Объяснение:

Маса речовини в 1-му розчині=Wреч.  *m розчину=0,1*200=20 г,при додаванні води маса розчину стала 200г+200г(Н2О)=400г,маса речовини при цьому не змінилась,то W розч.=(20:400)*100%=5%.