масова частка Гідрогену в газуватій сполуці з елементом, що має порядковий номер 15, дорівнює.. даю

40 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Любых Дмитрий.

Ответ:

Формула RH3

ω(H)=100%-91,18%=8.82%

R:H=91,18/x:8,82/1=18/х:8,82=1:3

х=31

Следовательно, химический элемент - фосфор

PH3 - фосфин

Ответ: фосфор